Täiendkoolitus

Adehansa OÜ spetsialistide käest on võimalik tellida koolitusi personaalse lähenemisega. Adehansa OÜ koolituse eesmärgiks on arendada ettevõtjate teadlikkust, mille kaudu saavutada rohkem jätkusuutlikke ja kiiresti kasvavaid ettevõtteid Eestis.

Koolituse teemad:

1) Raamatupidamine on ärimaailma keel ning firma visiitkaart (sisu: finantsaruandluse lugemine, analüüs ja juhtimisotsuste vastuvõtmise momendid )

2) Raamatupidamise algkursus (sisu: finantsarvestuse baasteadmised, praktilised näited, vastutus)

3) Ettevõtluse baasteadmised  ( sisu: vastavalt riigi nõuetele ).

Eesti Vabariik annab töötule ja koondamisteatega tööotsijale hea võimaluse muuta elu ning motiveerib ja toetab ettevõtlusega alustamist. 2013.aastal Eesti Töötukassa kaudu on võimalik taotleda rahaline abi ettevõtluse alustamiseks summas kuni 4474 eurot . Toetuse saamiseks on vaja läbida ettevõtluskoolitus, kui taotlejal puudub ettevõtluskogemus või majandusalane haridus (vt täpsemalt http://www.tootukassa.ee/index.php?id=12502).

Koolituse läbimisel väljastakse tunnistus, mis on vajalik Eesti Töötukassale esitamiseks toetuse taotlemisel.

Kõik koolitamise tingimused nagu koolituse täpne kava, kestus, maksumus, toimumise aeg, asukoha valik, koolituse korraldamise ja läbiviimisega kaasnevad lisatööd jms arutatakse kliendiga läbi individuaalselt , kõikide vajaduste ja asjaolude arvestades.

Kirjuta meile oma soovist, kui oled huvitatud koolitusest ning oled valmis esimeseks kohtumiseks Sinule sobival ajal ja kohas  Adehansa OÜ e-post-le: info@adehansa.ee